Пенсия - Форум
Пятница, 02.12.2016, 21:01 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Сайт Романа Грезина
Главная
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Граждане Украины в России » Проживание. Разное » Пенсия
Пенсия
РоманГрезинДата: Суббота, 20.08.2016, 11:17 | Сообщение # 1
grezin.ucoz.com
Группа: Администраторы
Сообщений: 2521
Репутация: 19
Статус: Offline
Мой отец всю жизнь прожил в [страна СНГ], хотя сам уроженец Украины. В __ году переехал на Украину, получил гражданство, получал пенсию, причем вышел на пенсию еще в [страна СНГ]. В данный момент он болеет, перевозим его к себе в Россию. Можно ли не выписываясь с Украины, получить РВП в России?( чтобы не терять пенсии, которую он получает на Украине), потому что здесь пенсию начнут платить только после получения вида на жительство. Пока получишь РВП , а потом вид на жительство пройдет года 2.Можно ли не выписываясь, приехать в Россию, подать документы на РВП, дождаться его, потом подать документы на вид на жительство, а только потом выписать его там? Могут ли выписать по доверенности, так как сам он уже поехать туда не сможет?Можно ли забрать пенсионное дело по доверенности или необходимо его присутствие?

Да, к сожалению, до получения вида на жительства и регистрации по месту постоянного проживания в РФ иностранец не считается постоянно проживающим в РФ, и пенсию РФ до этого времени оформлять и выплачивать не будет.
Огромное количество граждан Украины, переезжающих в РФ, в Украине никаких действий, связанных с переездом на ПМЖ, не предпринимает, сохраняет регистрацию по месту жительства в Украине. Когда пенсионный фонд узнает, что гражданин переехал на ПМЖ в другую страну, с которой есть соглашение о пенсионном обеспечении, он может прекратить выплаты до выяснения обстоятельств.

В Вашем случае самым разумным будет не сниматься с регистрации по м.ж. в Украине, пока не будет получен ВнЖ в России, и получать украинскую пенсию, стараясь избежать распространения информации о переезде, чтобы она не дошла до пенсионного фонда (который может не разбираться, на каком этапе в РФ возможно получение пенсии, ему может быть достаточно самого факта, что гражданин не проживает по месту регистрации в Украине).

Сняться с регистрации по м. ж. можно с помощью своего представителя. Вообще-то, при выезде на ПМЖ в иностранное государство предусмотрено не только снятие с регистрации, но и оформление выезда на ПМЖ, предусмотренное украинским законодательством, которое представляет собой довольно сложную процедуру и которое через посредника, я думаю, сделать невозможно. Так или иначе, я предполагаю, что если Вам очень надо сняться с регистрации по м.ж., это возможно сделать без оформления выезда на ПМЖ по укр. правилам. Но можно и оставить эту регистрацию.

Забирать пенсионное дело с помощью представителя нет необходимости, росс. пенсионный фонд сам сделает нужные запросы в украинском пенсионном фонде.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1382-15

Стаття 7. Зняття з реєстрації місця проживання

Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на
підставі:

заяви особи або її представника, що подається до органу
реєстрації; { Абзац другий частини першої статті 7 в редакції
Закону N 888-VIII ( 888-19 ) від 10.12.2015 }

судового рішення, яке набрало законної сили, про позбавлення
права власності на житлове приміщення або права користування
житловим приміщенням, про виселення, про визнання особи безвісно
відсутньою або оголошення її померлою;

свідоцтва про смерть;

паспорта або паспортного документа, що надійшов з органу
державної реєстрації актів цивільного стану, або документа про
смерть, виданого компетентним органом іноземної держави,
легалізованого в установленому порядку;

інших документів, які свідчать про припинення:

підстав для перебування на території України іноземців та
осіб без громадянства;

підстав для проживання або перебування особи у
спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального
обслуговування та соціального захисту;

підстав на право користування житловим приміщенням.

Зняття з реєстрації здійснюється в день звернення особи. За
заявою особи зняття з реєстрації може бути здійснено одночасно з
реєстрацією нового місця проживання з урахуванням вимог,
визначених частиною одинадцятою статті 6 цього Закону.{ Частина друга статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 888-VIII ( 888-19 ) від 10.12.2015 }

...

Разом із заявою особа подає:

документ, до якого вносяться відомості про зняття з
реєстрації місця проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного
віку, подається свідоцтво про народження; { Абзац другий частини
четвертої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 888-VIII ( 888-19 ) від 10.12.2015 }

військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян,
які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на
військовому обліку).

У разі подання заяви представником особи додатково подаються:

документ, що посвідчує особу представника;

документ, що підтверджує повноваження особи як представника
(законного представника).{ Частина п'ята статті 7 в редакції Закону N 888-VIII ( 888-19 )
від 10.12.2015 }

Зняття з реєстрації місця проживання особи за заявою
законного представника здійснюється за згодою інших законних
представників.

Особа може доручити в установленому законодавством порядку
подати заяву про зняття з реєстрації місця проживання відповідній
посадовій особі виконавців послуг з управління (утримання)
багатоквартирного будинку (гуртожитку), об’єднання співвласників
багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу,
управителя багатоквартирного будинку за місцем її проживання.
{ Статтю 7 доповнено частиною сьомою згідно із Законом N 888-VIII
( 888-19 ) від 10.12.2015 }{ Стаття 7 в редакції Закону N 5088-VI ( 5088-17 ) від
05.07.2012 }

{ Статтю 8 виключено на підставі Закону N 5492-VI ( 5492-17 )
від 20.11.2012 }

{ Статтю 9 виключено на підставі Закону N 5492-VI ( 5492-17 )
від 20.11.2012 }

Стаття 9-1. Підстави для відмови в реєстрації або знятті з
реєстрації місця проживання

Орган реєстрації відмовляє в реєстрації або знятті з
реєстрації місця проживання, якщо:

особа не подала передбачені цим Законом документи або
інформацію;

у поданих особою документах містяться недостовірні відомості
або подані нею документи є недійсними;

для реєстрації або зняття з реєстрації звернулася особа, яка
не досягла 14-річного віку.

Рішення про відмову приймається в день звернення особи. Заява
про реєстрацію чи зняття з реєстрації місця проживання
повертається особі із зазначенням у ній причин відмови.{ Закон доповнено статтею 9-1 згідно із Законом N 888-VIII
( 888-19 ) від 10.12.2015 }


grezin.ucoz.com
 
Форум » Граждане Украины в России » Проживание. Разное » Пенсия
Страница 1 из 11
Поиск:


Роман Грезин © 2016
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz