Выезд ребенка-грУкр с мамой-грРФ без разрешения отца-гр.Укр - Форум
Пятница, 02.12.2016, 20:55 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Сайт Романа Грезина
Главная
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Россияне в Украине » Пересечение границы » Выезд ребенка-грУкр с мамой-грРФ без разрешения отца-гр.Укр (Отец-гр.Укр не дает разрешение на выезд ребенка-гр.Укр в РФ.)
Выезд ребенка-грУкр с мамой-грРФ без разрешения отца-гр.Укр
АнастасияДата: Понедельник, 21.12.2015, 18:36 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 3
Статус: Offline
Прошу помощи. Ситуация не моя, но близкого мне человека. 
Мама - гр.РФ, имеющая ВнЖ в Украине, не может выехать в РФ с ребенком - гр.Украины, поскольку бывший супруг - гр.Украины забрал ранее данное им разрешение на выезд ребенка, и отдавать его категорически отказывается. Ситуация критическая - бывший супруг угрожает через суд забрать ребенка у мамы. Готов пойти на все, в т.ч. удерживать ребенка у себя. Грозит ей тем, что она как гр.РФ не имеет здесь никаких шансов отсудить ребенка, а также получить через суд разрешение на выезды ребенка. При этом отцовских обязанностей не исполнял ни во время брака, ни сейчас - денег на ребенка практически не давал, часто употребляет алкоголь, доход, вероятнее всего, неофициальный.
Что можно сделать в этой ситуации? Как маме выехать с ребенком?
Помогите, пожалуйста, обращаемся сейчас ко всем, кто чем-то может помочь...
 
РоманГрезинДата: Понедельник, 21.12.2015, 19:54 | Сообщение # 2
grezin.ucoz.com
Группа: Администраторы
Сообщений: 2521
Репутация: 19
Статус: Offline
Или договариваться с супругом, или отстаивать свою позицию в суде. Или смириться, не выезжать с ребенком из Украины до 16-летия ребенка.

http://dpsu.gov.ua/ua/activities/skipping/skipping_4.htm

Виїзд з України громадян,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:1) за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;2) без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків: 
  • якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
  • якщо у паспорті громадянина України для виїзду за  кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16-річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
  • у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:


- свідоцтва про смерть другого з батьків;- рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;- рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;- рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;- рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;- довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

=
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF

4. Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку,
в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з
батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:

1) за нотаріально посвідченою згодою другого з батьків із
зазначенням у ній держави прямування та відповідного часового
проміжку перебування у цій державі, якщо другий з батьків
відсутній у пункті пропуску;

2) без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:

якщо другий з батьків є іноземцем або особою без
громадянства, що підтверджується записом про батька у свідоцтві
про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;

якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон, з
яким перетинає державний кордон громадянин, який не досяг
16-річного віку, або проїзному документі дитини є запис про
вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відмітка
про взяття на консульський облік у дипломатичному представництві
або консульській установі України за кордоном;

у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених
копій:

свідоцтва про смерть другого з батьків;

рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з
батьків;

рішення суду про визнання другого з батьків безвісно
відсутнім;

рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;

рішення суду про надання дозволу на виїзд з України
громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу
другого з батьків;

довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації
актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей
про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного
кодексу України ( 2947-14 ) (під час виїзду дитини за кордон у
супроводі одинокої матері).


grezin.ucoz.com
 
68volkДата: Пятница, 22.01.2016, 00:43 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вопрос в том писал ли он заявление о запрете выезда ребенка без его согласия? Если нет, то смело выезжайте( с собой на всякий случай свидетельство о рождении ребенка)

Интересует сотрудничество - подробности на портале деовых услуг
 
РоманГрезинДата: Пятница, 22.01.2016, 12:20 | Сообщение # 4
grezin.ucoz.com
Группа: Администраторы
Сообщений: 2521
Репутация: 19
Статус: Offline
68volk, речь идет о выезде гражданина Украины младше 16 лет из Украины. Нужно согласие/сопровождение двух родителей, согласие второго родителя нужно предъявить (кроме некоторых частных случаев, перечисленных в Правилах перетинання державного кордону громадянами України).

grezin.ucoz.com
 
Форум » Россияне в Украине » Пересечение границы » Выезд ребенка-грУкр с мамой-грРФ без разрешения отца-гр.Укр (Отец-гр.Укр не дает разрешение на выезд ребенка-гр.Укр в РФ.)
Страница 1 из 11
Поиск:


Роман Грезин © 2016
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz