Корейци в Украине - Форум
Суббота, 03.12.2016, 16:42 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Сайт Романа Грезина
Главная
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум » Разное » Неформат » Корейци в Украине (Как? Что?)
Корейци в Украине
alchozДата: Суббота, 14.11.2015, 17:01 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Здравствуйте.
У меня есть друг из Кореии, который на сейчас в Германии.
Я пригласил его к себе на праздники зимойю
Что он должен сделать что бы приехать?
Нужно ли ему открывать визу?
 
РоманГрезинДата: Суббота, 14.11.2015, 18:32 | Сообщение # 2
grezin.ucoz.com
Группа: Администраторы
Сообщений: 2521
Репутация: 19
Статус: Offline
Если друг из Южной Кореи - виза не нужна.
Нужно соблюдать режим "въезд на срок не более 90 дней в течение 180 дней с даты первого въезда".

http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/entering-ukraine/visa-requirements-for-foreigners

Корея Безвізовий до 90 діб протягом 180 діб

И иметь финансовое обеспечение поездки, определенное

Законом

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3773-17

Стаття 21. 

Фінансове забезпечення для в'їзду в Україну, перебування на території України та транзитного проїзду через територію України іноземців та осіб без громадянства

1. В'їзд в Україну, перебування на території України та транзитний проїзд через територію України іноземців та осіб без громадянства здійснюється за наявності достатнього фінансового забезпечення або наявності можливості отримати таке забезпечення законним способом на території України. Порядок підтвердження достатнього фінансового забезпечення та його розмір встановлюються Кабінетом Міністрів України.

2. Іноземці та особи без громадянства зобов'язані подавати інформацію про підтвердження наявності фінансового забезпечення на вимогу уповноважених законом службових осіб.

3. Наявність фінансового забезпечення або гарантія його наявності може бути підтверджена шляхом пред'явлення для контролю:

грошових коштів у національній валюті України або у конвертованій іноземній валюті;

документа із зазначенням суми грошових коштів, на підставі якого можна отримати кошти в банківських установах України;платіжної картки міжнародних платіжних систем з випискою з особового банківського рахунка заявника, що підтверджує наявну суму грошових коштів;документа, що підтверджує бронювання або оплату житла, оплату харчування в Україні;договору на туристичне обслуговування (ваучера);

гарантійного листа приймаючої сторони, що запросила іноземця або особу без громадянства, про взяття на себе зобов'язань із сплати всіх витрат особи, пов'язаних з її перебуванням на території України та виїздом з України;проїзного квитка для повернення до країни громадянської належності або країни постійного проживання або до третьої країни.

и

Порядком

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/884-2013-%D0%BF


grezin.ucoz.com
 
Форум » Разное » Неформат » Корейци в Украине (Как? Что?)
Страница 1 из 11
Поиск:


Роман Грезин © 2016
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz